MISTO
МАЛАВАЙ та НАВІЯ
Навія не була слідчим чи інквізитором що звик плести інтриги та лізти в голови бідним людцям, вона була ситхом-джаггернаутом, що впадає у лють під час бою, засліпленим берсерком, демоном власних емоцій, та заодно в Академії на Коррібані крім фехтування мечем її навчали основам дізнавальної роботи, отже, тож вона мала впоратися з поставленим завданням. Ну чи хоча б передати дані своєму зв'язковому контакту. А далі вже можна було б працювати їм по накатаній доріжці…

Moye Misto

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Moye Misto » ПРИКОРДОННИЙ ПУНКТ “СОЛОТВИНО” » [забронювати роль] - мені тільки спитати


[забронювати роль] - мені тільки спитати

Posts 31 to 60 of 489

1

http://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/542814.png

Ласкаво просимо до нашого Міста!

http://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/542814.png


http://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/583753.png

Ми - україномовна кросплатформа,
запрошуємо тебе до нашої спільноти, де ти можеш взяти роль у будь-якому фандомі, приєднатися неканонічним персонажем або створити авторський світ. Приходь, бронюй та грай разом з нами!


ПРИТРИМАНІ

ВИКУПЛЕНІ

Laena Velaryon [house of the dragon] за la galana

---


Будь-ласка, скористайся нашим шаблоном нижче та встав готовий шаблон у тег [code*][/code*]. Зверни увагу, що зовнішності на нашому форумі не бронюються.

Code:
[b]Ім'я Персонажу [фандом][/b] за ВАШЕ ІМ'Я

ЇХ ШУКАЮТЬ ЖИТЕЛІ МІСТА:


https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/976920.jpg https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/862559.jpg https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/357561.jpg https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/691428.jpg https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/748694.jpg

0

31

Sylvie Laufeydottir wrote:

лютий місяць, можу пограти тебе як Залізну Людину))
А взагалі, розпиши, в що любиш гратися – так швидше знайдеш, кого-куди))

надсилаю вам серденько, пані
з того може вийти щось цікаве, звісно))
а розписувати, в принципі, нема що - зазвичай граю на реалах) якщо фандоми, то от марвел більш-менш ще можу)
загалом, якщо говорити про Старка, то бачив би дві лінії: або з Паркером щось, або з Небулою (ну бо вони  т а к і!)
тож якщо хтось з них бачить це повідомлення - киньте смс!

от і все, малята)
та я ще походжу, подивлюся на вас гарнюнь ♥

+1

32

лютий місяць wrote:

та я ще походжу, подивлюся на вас гарнюнь ♥

але не далеко, ми будемо чекати  :glasses:

+1

33

лютий місяць, красівий, можеш до нас, може цікаво таке — міста як люди, люди як міста, щось таке... укр_реал крч

+3

34

Kryvyi Rih wrote:

лютий місяць, красівий, можеш до нас, може цікаво таке — міста як люди, люди як міста, щось таке... укр_реал крч

та щось дуже цікаво, не зустрічав такого, подобається)
ну окей, давайте спробуємо, що вже

по Залізяці отмєна, панове
бронюйте місто лева, роар усім 😼

Code:
[b]Lviv [фандом][/b] за лютий місяць

+4

35

Code:
[b]Zaporizhzhia [cities][/b] за Sylvie Laufeydottir

Спробую принаймні))

+3

36

лютий місяць, Sylvie Laufeydottir, тримаю за вами фантастичні!

+1

37

вільне народе вільної країни котики, те, що ви робите - неймовірно. це розчулює майже до сліз.
сподіваюсь, що з часом до вас дійду, може навіть просто щоб посидіти у флуді.
най форум живе довго та приносить вам радість! бережіть себе <3

0

38

bosorkanya wrote:

вільне народе вільної країни котики, те, що ви робите - неймовірно. це розчулює майже до сліз.
сподіваюсь, що з часом до вас дійду, може навіть просто щоб посидіти у флуді.
най форум живе довго та приносить вам радість! бережіть себе <3

ви не уявляєте як приємно читати ваші слова
ми вдячні за це тепло, ми чекаємо з радістю!

+2

39

Доброго дня, чудовi. Так приємно бачити україномовний кросс.
Але щось я не можу знайти собі місця під теплим крилом "потрібних персонажей".
То ж питання буде двоє: чи може хтось підбрере мою душеньку, найближчі канони до мене, то: ГП, Марвел або Зоряні Війни.
Та можу ще й у китайців, чи фентезі.

Питання друге: наскільки критичне знання мови? Бо моя ще дуже погана, але маю намір цей пункт наверстати. Чи буде це незручно гравцям, якщо я буду писати не літературно?

0

40

І так, я теж не дуже можу наразі в гарні тексти, та анкети, але залюбки б дійшов, просто щоб бути поруч десь з однодумцями.
Бо це до сліз просто. Як ковток повітря живого.

0

41

S. S wrote:

Доброго дня, чудовi. Так приємно бачити україномовний кросс.
Але щось я не можу знайти собі місця під теплим крилом "потрібних персонажей".
То ж питання буде двоє: чи може хтось підбрере мою душеньку, найближчі канони до мене, то: ГП, Марвел або Зоряні Війни.
Та можу ще й у китайців, чи фентезі.

Питання друге: наскільки критичне знання мови? Бо моя ще дуже погана, але маю намір цей пункт наверстати. Чи буде це незручно гравцям, якщо я буду писати не літературно?

Ласкаво просимо у Місто!
По ГП можу підіграти в альтернативі під маскою або у міжфандомі. Який період вас більше за все цікавить?
По Стар Варс, думаю, моя колега може з вами пограти, зараз її покличу, але у мене персонаж теж на космічну тематику, тому можна буде міжфандом придумати.
По Марвелу у нас теж є представники, покличу вам.
Насправді, це дуже круто і ми будемо дуже раді вашому бажанню вивчати мову разом з нами, тому хай це вас не зупиняє)

+2

42

S. S wrote:

То ж питання буде двоє: чи може хтось підбрере мою душеньку, найближчі канони до мене, то: ГП, Марвел або Зоряні Війни.

Я можу в Марвел підібрати. Яких персонажів любите грати? :)

+2

43

поки ми тут одну лярву зносимо з причинного місця, трапилась така приємна здибанка
я таки не розумію, як ви то бачите, але тим більше зацікавлююсь
тому прохання перше: притримати от

Code:
[b]odesa [cities][/b] за мамою

питання друге: з ким можна мати об'єктивну розмову з фандому?

ну і слава нації  https://i.postimg.cc/c4hJLysM/03.png

Last edited by Odesa (2022-11-17 20:18:34)

+4

44

Odesa, доброго вечера!
Бронюю вам Одесу та кличу представників касту сюди)

+2

45

S. S wrote:

китайців

Оооо, водій, на зупинці!
Я можу в китайців. Різних. Із задоволенням. Особливо, якщо в систему бо я їх люблю найбільше
Але і про інше можу подумати
На твінка розведуся без питпн

+1

46

Odesa, сталіца на місці!
Заходь заходь, ми дуже чекаєм! Я тіко думав заявку писать))

+2

47

S. S wrote:

Доброго дня, чудовi. Так приємно бачити україномовний кросс.
Але щось я не можу знайти собі місця під теплим крилом "потрібних персонажей".
То ж питання буде двоє: чи може хтось підбрере мою душеньку, найближчі канони до мене, то: ГП, Марвел або Зоряні Війни.
Та можу ще й у китайців, чи фентезі.

Питання друге: наскільки критичне знання мови? Бо моя ще дуже погана, але маю намір цей пункт наверстати. Чи буде це незручно гравцям, якщо я буду писати не літературно?

вітаю і вибачаюся за затримку
рада вас бачити тут і хочу запропонувати від себе побігати за зв) я -то граю на основі за персонажа з часів старої республіки яка була задовго до подій оригінальних фільмів лукаса, але проте являюся фанатом цього всесвіту до кінчиків пальців і могла з вами:
1. зіграти в цікавлячому вас таймлайні в режимі маски за персонажів зв (головним чином володіючих силою, я не дуже сильна в резистанс)
2. зіграти подорож у часі і кинути свого нинішнього персонажа в ваш час зв який вас цікавить для спільної гри чи мінісюжету (джедай, стара республіка, свят-свят). ще до нас в зв приєднався мій чоловік (медик, резистанс) тож в цьому випадку можна навіть на трьох шось придумати при бажанні
3. утащити вас у варіацію міжфандому де ваш олюлений персонаж зв бігатиме зі мною в третій локації

АБО є хід конем - марвел) марвел я теж люблю але не за всіх персонажів граю) поки я без твінків бо багато роботи але б зіграла за марвел теж щось, головне бажання)

тому висновок такий: кого б ви не обрали, ви б без гри не лишилися б. я не дозволю вам тут сумувати, а решта містян як бачите теж напрочут зацікавлені в співгравцях і з інших фанхат теж) приходьте, все буде добре)

Author signature

https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/457716.gif

+1

48

Привіт! Невже це кросовер українською мовою? На даний проміжок часу я не знаю, ким би хотіла зіграти, але є давнє бажання спробувати себе у ролі Амали з Клубу Романтики

Бузок wrote:

Добрий вечір! а чи знайдеться тут бажаючий пограти по Клубу Романтики? Дякую за відповідь)

Можу пограти по Аркануму

0

49

квіточка wrote:

Привіт! Невже це кросовер українською мовою? На даний проміжок часу я не знаю, ким би хотіла зіграти, але є давнє бажання спробувати себе у ролі Амали з Клубу Романтики

вечора!) дуже рады вам, приэднуйтесь  https://i.postimg.cc/d0kQ6hG4/07.png

0

50

Code:
[b]Amala Khan [romance club][/b] за КВІТОЧКА 

0

51

Мені не надійшло повідомлення з паролем

0

52

Пароль вже надійшов)

0

53

Amala Khan wrote:

Пароль вже надійшов)

це чудово) все тримаэмо для вас с:

0

54

S. S wrote:

ГП, Марвел або Зоряні Війни.
Та можу ще й у китайців, чи фентезі.

Фентезі - це можна до нас, якщо знаєте Відьмака!
По ЗВ можу поганяти за Асоку Тано (Війни клонів, Імперія, якщо цей період цікавить).
За мову не б'ємо, тільки любимо. ♥

+2

55

S. S wrote:

чи фентезі.

вечір добрий)
я приєднаюся і запропоную до нас в танок, у нас багато цікавих персонажів)
готова зіграти та допомогти, якшо шо)

+2

56

Не можу ніяк від вас піти, тому вирішила дописати ще персонажів) А раптом?...

Марвел- Джемма Сіммонс, Боббі Морс, можливо Леді Сіф. Усі- по фільмам та серіалам.

Грецька міфологія- Гармонія, Персефона. Бажано в сучасності)

квіточка wrote:

Можу пограти по Аркануму

Не проходила цієї історії на жаль)

0

57

Боже, у мене щось в очі потрапило, бо мокрі). Я наче відчув оргазм.
Дякую вам, чудові!
Стільки пропозицій, я навіть трохи розгубився. Давайте я до вас зарегаюсь, а ким – треба подумати. Я не проти мультифпндомної гри, то цікаво. Все, що космічне - one love. forever. Я навіть щось там про Шепарда знаю але лише з відгуків друзі, що грали в гру.

Найближчі персонажі то - Северус Снейп. Будь якого періоду.
Цікаво грати з мародерами. Та не хочу паплюжити переклад "Абабигаламаги", бо не згадаю його так відразу. То ж, полюбляю, але  українською можу робити це дуже невміло).

По Марвелу - Тор, або павучок.

Ще полюбляю Кайло Рена. З Осакою ще ніколи не зіткався, трохи поверхньо знаю цю гілку, але маю натхнення ознайомитися.

По фентезі. Шукаю собі принца. Від лиця королевича. )
Або дракона від лиця принца).

Це особисті побажання. Та можу адаптуватися в любу історію, чи сюжет. Полюбляю грати щось серйозне, емоційне та філософське.

0

58

S. S. wrote:

По фентезі. Шукаю собі принца. Від лиця королевича. )

Я могла б зіграти оріджинал за таким сюжетом!

+1

59

S. S. wrote:

Я навіть щось там про Шепарда знаю але лише з відгуків друзі, що грали в гру.

Як приємно! Буду радий зіграти)

S. S. wrote:

Цікаво грати з мародерами. Та не хочу паплюжити переклад "Абабигаламаги", бо не згадаю його так відразу. То ж, полюбляю, але  українською можу робити це дуже невміло).

Нічого, завжди можна питати у доктора Гугла, як там воно правильно) Я б залюбки зіграв по часам мародерів, бо грав Сіріуса Блека багато років і трошки Джеймса Поттера.

+1

60

S. S., буду дуже рада Тору! Та й Павучку, насправді, теж.

+1

Quick post

Write and submit your message




Голосуй за нас на Рейтинг Рольових Ресурсів або RPG TOP


You are here » Moye Misto » ПРИКОРДОННИЙ ПУНКТ “СОЛОТВИНО” » [забронювати роль] - мені тільки спитати


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно