http://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/378268.png

Ласкаво просимо, друже! Ти в нашому Місті вперше? Тоді тримай маленький путівник з відповідями на запитання, які можуть в тебе виникнути.

http://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/378268.png


А що таке кроссовер?
Уяви Місто - велике та контроверсійне, де у широкі проспекти впадають бетонними притоками затишні вулички, а за урбаністичним пейзажем промислового району зеленіє тихий лісопарк з вузькими стежками. Кроссовер - перехрестя чудернацьких світів від середньовічного фентезі до космічної фантастики, від романтичних комедій до кривавих трилерів, від дитячих казок до заплутаних детективів, і тут знайдеться місце для будь-якого фандому і ролі, яку тільки ти забажаєш.

Бачу, що ваше Місто говорить українською. А як ви ставитеся до іншомовних містян?
Ми вітаємо будь-які мови в нашому Місті, тож ви цілком можете писати пости та повідомлення російською, англійською, білоруською, кримськотатарською або будь-якою іншою. Проте зверніть увагу, що всі оголошення, новини, списки ролей та інша інформація написані українською, тому з вашого боку ми чекаємо, що ви будете її розуміти. І, звісно, зважайте на те, що деякі гравці можуть не розуміти вас, якщо ви використовуєте іншу мову.

Чи можу я взяти неканонічну роль чи придумати власний авторський світ та грати по ньому?
Авжеж! Ми любимо наше Місто і хочемо, щоб кожен житель відчував себе тут як вдома. Якщо ти маєш бажання будувати власну вуличку чи будинок, ми надаємо таку можливість. Просимо тільки в цьому випадку приділити більшу увагу деталям в анкетах або описах авторських світів, для яких у нас є спеціальна тема.

А чи можу я змінити роль?
Так, звичайно, якщо ця роль зараз вільна. Для цього потрібно повідомити адміністрацію Міста у відповідній темі, вказавши, на кого саме ти хочеш змінити, та забронювати її у гостьовій, після чого можна писати нову анкету. Зазначимо, що ми змінюємо лише ім’я та видаляємо особисте звання. Нагороди, подарунки, валюта, графіка та інше залишається у профілі, тож ти нічого не втрачаєш.

Мені подобається одразу декілька ролей, чи можу я взяти твінків?
У нас немає спеціальних умов для цього, крім однієї: враховуй, що принаймні раз на тиждень потрібно заходили с усіх ваших акаунтів та проявляти мінімальну ігрову активність у вигляді одного поста на місяць.

Хочу взяти роль, але мені не подобається канонічна зовнішність цього персонажа. Можна її змінити?
Так, якщо ти вважаєш, що альтернативна зовнішність або арт краще підходить для персонажа, якого ти збирається грати. Головне, щоб було достатньо матеріалу для створення аватарів та іншої графіки.

У мене дещо сталося і я тимчасово не можу грати. Що мені робити, щоб мій профіль не видалили?
Напиши нам у спеціальну тему, вказавши строки твоєї відсутності. В тому випадку, якщо ти не маєш доступу до форуму, можна написати у приватні повідомлення адміністрації Міста у зручному для тебе месседжері, щоб ми не турбувалися.

Я побачив у вас помилку або маю поради, якими хотів би поділитися. Де я можу про це поговорити?
Ніхто з нас не ідеальний, тому ми позитивно ставимося до будь-яких зауважень та порад і навіть наполягаємо не мовчати. Давай змінювати Місто на краще разом! У ввічливій формі ми готові приймати будь-які коментарі з твого боку у спеціальній темі або приватних повідомленнях та виправляти наші помилки. Не турбуйся, твоє питання обов’язково буде розглянуте, а після обговорення ми дамо тобі фідбек.

Чи можу я чимось допомогти Місту?
Ми будемо раді підтримці! Якщо у тебе є час, змога та бажання, ти можеш допомогти нам з рекламою та піаром, графікою для інших гравців та форуму, скриптами або просто порадами. Ми також приймаємо донати на платні скрипти та дизайн, половину яких передаємо в українські фонди. Деталі можна прочитати у темі про адміністрацію Міста.