■ Назва теми з анкетою персонажа має виглядати так: [назва фандому на англ з маленької літери] - ім'я персонажа на англ з маленької літери;
■ Для авторських у нас окремий шаблон анкети в якій ти маєш змогу більш детально познайомити жителів міста зі своїм персонажем. Власникам маловідомих персонажів або напівканонів не обов'язково вдаватися до детального та розгорнутого опису свого персонажа, достатньо вказати основні факти, щоб гравцям будь-якого фандому було зрозуміло, що це за персонаж, і була можливість грати з вами не в сліпу. У випадку, якщо ваш авторський персонаж підпадає під акцію, ми просимо вас заповнювати спрощений загальний шаблон;
■ Маючи власний розгорнутий опис персонажа, ти можеш не кріпити пробний пост до анкети, оскільки це уже демонструє твій скілл;
■ Під категорію “персонаж напівканон” підпадають персонажі, про яких у каноні відомо лише ім'я та буквально декілька фактів, а також ті, у яких є варіативність вибору та зміни розвитку, наприклад Шепард (бо у кожного гравця виходить свій оригінальний Шепард зі своєю світлофор-кінцівкою та ставленням до інших персонажей). Якщо ти береш персонажа-протагоніста з рпг ігор чи інтерактивних історій, то скоріше за все він є напівканоном і тобі потрібно заповнити розширену анкету, що наведена нижче;
■ Анкети приймаються максимально швидко за умови, що на форумі є вільний адміністратор; ми не затягуємо з прийняттям, оскільки розуміємо, що всі приходять на форум насамперед заради гри та вільного спілкування, а не задля тривалого зависання на стадії прийому;
■ Після прийняття анкети у тебе є три дні для того, щоб заповнити особисте звання.



НАЗВА ФАНДОМУ АНГЛІЙСЬКОЮ КАПСОМ


Ім'я та прізвище персонажа
--
- ім'я прототипа англ. -


П А С П О Р Т   Г Р О М А Д Я Н И Н А   М І С Т А

Повне ім'я:
Введи свій текст тут

Прізвиська, звання, статуси:
Введи свій текст тут

Дата народження:
Введи свій текст тут

Раса або національність:
Введи свій текст тут

ДОВІДКА

Посада, діяльність, основна інформація про світ, звідки походить твій персонаж(якщо це авторський світ), а також особливі вміння, здібності, звички, артефакти, види зброї, бойові практики персонажа.

https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/583753.png

https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/583753.png

ЖИТТЄПИС

Опис, біографія, основні факти та інша інформація про персонажа у довільному порядку.


Контакти:

Інші персонажі:

Звідки ви?

перерахуй всіх наявних твінків на нашому проекті. можеш сховати під прихований текст, якщо бажаєш, щоб вони залишилися в таємниці

де ти про нас почув(ла)?

- приклад гри -

будь-який пост за будь-якого персонажа.

Code:
[b][/b]
[align=center][font=Courier New][size=28][b][color=maroon]НАЗВА ФАНДОМУ АНГЛІЙСЬКОЮ КАПСОМ[/color][/b][/size][/font][/align]
[hr]
[align=center][font=Georgia][size=24][i]Ім'я та прізвище персонажа[/i][/size][/font][/align]
[align=center][img]jpeg-, png- або gif-зображення[/img][/align]
[align=center][font=Georgia][i][size=13] - ім'я прототипа англ. - [/size][/i][/font][/align]

[hr]

[align=center][font=Courier New][size=18][b]П А С П О Р Т   Г Р О М А Д Я Н И Н А   М І С Т А[/b][/size][/font][/align]

[quote][table layout=fixed width=100%]
[tr]
[td width=10%][/td]
[td][align=left][font=Lucida Console][b]Повне ім'я:[/b]
Введи свій текст тут[/font][/align]
[align=left][font=Lucida Console][b]Прізвиська, звання, статуси:[/b]
Введи свій текст тут[/font][/align][/td]
[td][align=left][font=Lucida Console][b]Дата народження:[/b]
Введи свій текст тут[/font][/align]
[align=left][font=Lucida Console][b]Раса або національність:[/b]
Введи свій текст тут[/font][/align][/td]
[td width=10%][/td]
[/tr]
[/table][/quote]

[table layout=fixed width=100%]
[tr]
[td][align=right][font=Courier New][size=18][b]ДОВІДКА[/b][/size][/font][/align]

[align=right]Посада, діяльність, основна інформація про світ, звідки походить твій персонаж(якщо це авторський світ), а також особливі вміння, здібності, звички, артефакти, види зброї, бойові практики персонажа.[/align]
[/td]
[td width=20%][align=center][img]https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/583753.png[/img][/align][/td]
[/tr]
[/table]

[table layout=fixed width=100%]
[tr]
[td width=20%][align=center][img]https://forumupload.ru/uploads/001b/c1/40/2/583753.png[/img][/align][/td]
[td][align=left][font=Courier New][size=18][b]ЖИТТЄПИС[/b][/size][/font][/align]

[align=left]Опис, біографія, основні факти та інша інформація про персонажа у довільному порядку.[/align]
[/td]
[/tr]
[/table]

[hr]

[table layout=fixed width=100%]
[tr]
[td][size=14][align=center][b][font=Lucida Console]Контакти:[/font][/b][/align][/size][/td]
[td][size=14][align=center][b][font=Lucida Console]Інші персонажі:[/font][/b][/align] [/size][/td]
[td][size=14][align=center][b][font=Lucida Console]Звідки ви?[/font][/b][/align] [/size][/td]
[/tr]
[tr]
[td][hide=9999999999999999]будь-ласка, вкажи реальний зв'язок або гравця, через якого ми можемо з тобою зв'язатися[/hide][/td]
[td][align=center]перерахуй всіх наявних твінків на нашому проекті. можеш сховати під прихований текст, якщо бажаєш, щоб вони залишилися в таємниці[/align][/td]
[td][align=center]де ти про нас почув(ла)?[/align][/td]
[/tr]
[/table]

[spoiler="[align=center][font=Georgia][i][size=13] - приклад гри - [/size][/i][/font][/align]"]будь-який пост за будь-якого персонажа.[/spoiler]